Mot i freskët, priten reshje shiu

vull

Moti në vend do të jetë pak më i freskët veçanërisht në pjesët veriore dhe do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme me paraqitje të izoluar të shiut të rrëmbyeshëm. Në pjesët perëndimore do të fryjë erë e kohëpaskohshme veriore nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 10 deri në 19 gradë Celsiusë, ndërsa ajo maksimale prej 25 deri në 33 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 18 ndërsa ajo maksimale do të arrij në 27 gradë Celsiusë.

Next Post

Juninho: Shaqiri është lojtar i shkëlqyer, shpresoj të fitojmë tituj me të

Legjenda Juninho ka vetëm fjalë të mira për Shaqirin, me të cilin, shpreson që Lyoni të fitojë trofe. Xherdan Shaqiri është prezantuar te Lyon, me të cilën skuadër ka nënshkruar deri më 2024. Në prezantimin e shqiptarit ishte edhe legjenda, Juninho, drejtor sportiv i Lyonit që nga viti 2019. Ai […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: