Moti me shi deri të martën në Maqedoni, nga e mekura pritet stabilizim i motit

vull

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, deri të martën moti do të jetë i vranët dhe me reshje të shiut.

Temperatura maksimale sot në shtet do të jetë në intervalin prej 26 deri 34 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut.

Nga dita e mërkurë pritet stabilizim i motit, ku pritet të ketë rritje të temperaturave

Next Post

Zaev: Të drejtën e dëmshpërblimit material do ta realizojnë edhe të paktën 1100 falimentues

Së bashku me vendimet paraprake ligjore, ka shënuar ai, përfshirja e përgjithshme e falimentuesve që e kanë realizuar ose do ta realizojnë të drejtën e kompensimit në vlerë prej 9.242 denarëve deri në pensionimin e tyre është afër 13.000 persona. “Dispozita e Qeverisë për zbatimin e politikave sociale të orientuara […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: