Moti sot me diell

vull

Moti në vend do të jetë me diell dhe pak më i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi verilindor.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë në interval prej minus një deri në pesë gradë celsius, ndërsa e ditës prej 14 deri në 25 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë deri në 23 gradë Celsius.

Next Post

Kryeministri Haradinaj: Mekanizmat e sigurisë të jenë vigjilente, qytetarët të kujdesshëm

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim përfaqësuesit e mekanizmave të sigurisë së vendit, me të cilët ka biseduar për zhvillimet e përgjithshme në vend, me theks të veçantë për dukurinë e zjarreve në territorin e Kosovës. Kryeministri Haradinaj , duke i cilësuar si veprime të […]

Subscribe US Now