MPPS: E hëna , 9 shtatori ditë jo pune për të gjithë qytetarët

vull
0 0
Read Time:15 Second

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se konform Ligjit të Festave, 8 Shtatori (e diel) dita e Pavarësisë, respektivisht 9 shtatorit (e hënë ) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Nga Ministria qytetarëve i urojnë Ditën e Pavarësisë.

[the_ad id=”6460″]

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Angellovski dhe Nikollov: Kundër Izraelit shkojmë për fitore

Përfaqësuesja ‘A’ e Maqedonisë nga sot i nis përgatitjet për dy ndeshjet eliminatore të Europianit kundër Izraelit dhe Letonisë. Në grumbullimin e parë në hotelin “Park” munguan kapiteni Pandev, Trajkovski, Triçkovski, Nesterovski dhe portieri Dimitrievski të cilët nesër do ti bashkohen ekipit në Ashdod të Izraelit. Në takimin e sotëm […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: