Muki i LSDM-së dhëndër për së dyti herë

vull

Ish kryeredaktori i Alsat-it dhe tani deputet i LSDM-së, sonte është martuar për së dyti herë me ish kolegen e tij maqedonase Biserën.

Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kryeministri Zoran Zaev.

Muki ma ish gruan ka dy vajza.

Next Post

Rinia e Aleancës për Shqiptarët (ASH) nesër në Tetovë do të mbajë Konferencën e parë partiake

Rinia e Aleancës për Shqiptarët (ASH) nesër në Tetovë do të mbajë Konferencën e parë partiake, ku do të zgjedhen strukturat e reja partiake të forumit rinor. Në këtë kuvend të rinisë do të mbaj fjalim edhe kryetari i ASH-së, Ziadin Sela, i cili do të përcjellë porosi politike dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: