Myftiu,Prof. Dr. Qani ef. Nesimi: E dënoj sulmin terrorist në Vjenë!

vull

BFI-Myftinia e Tetovës, dënon ashpër sulmin, dhunën dhe vrasjen e njerëzve të pafajshëm që ndodhi mbrëmë në Vjenë, kryeqytetin e Austrisë.


Në emër të BFI-Myftinisë së Tetovës dhe në emrin tim personal, dëshiroj t’ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjeve të viktimave, ndërsa të plagosurve u dëshirojmë shërim të shpejtë!

Lusim Allahun e Madhërishëm që akte të këtilla të mos ndodhin më kurrë.

Next Post

Dekani i Fakultetit të Kulturës Fizike i UT-së e vizitoi Universitetin e Sporteve në Tiranë

Dekani i Fakultetit të Kulturës Fizike i Universitetit të Tetovës, Prof. Dr. Haki Ismaili (28 tetor 2020), i shoqëruar nga Prof. Dr. Fadil Rexhepi, realizoi vizitë pune në Universitetin e Sporteve të Tiranës, ku u prit nga Rektori i këtij Universiteti, Prof. Dr. Agron Kasa. Në këtë takim u bisedua […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: