Ndërron jetë gazetari shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Refik Zenku

vull

Gazetari nga Kërçova ka ndërruar jetë sot në orët e pasditës si pasojë e Covid-19.

Gazetari ishte infektuar me virus, në pjesën e dytë të muajit tetor dhe për katër javë ka qenë në gjendje kome.

I ndjeri më herët ka vuajtur nga një sëmundje në mushkëri.

Gazetari Refik Zenku ka qenë gazetar në disa media vendase.

Next Post

Ahmeti: Askush nuk e prish shtëpinë e vet (Video)

Është demokraci brenda BDI-së por jo të bëhesh bashkë me opozitën.  Nuk duhet të na marrë kohë kjo temë pasi nuk është ndonjë shqetësim. Po të kishte diçka unë do ta kisha ndarë bashkë me opinionin. Vërtet nuk ka diçka shqetësuese, BDI vërtet funksionon sipas rregullave, programit dhe statutit. Kështu […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: