Ndërron jetë ish ambasadori i Maqedonisë në Danimarkë, Naim Memeti

vull

Sot ka ndërruar jetë ish ambasadori i Maqedonisë së Veriut në Danimarkë, Naim Memeti. Memeti ka qenë ambasador i Maqedonisë në Danimarkë në vitin 2014-2018.

Naim Memeti është i lindur në Tetovë në vitin 1978, dhe ka qenë ambasador i dërguar nga Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI).

Memeti ka ndërruar jetë si pasojë e infarktit duke u falur në Xhami.

Varrimi i të ndjerrit do të bëhet nesër e shtunë (02.04.2022) në varrezat e qytetit, pas Namazit të drekës, ora 13:00

Next Post

Bushi uron fillimin e Ramazanit: Ky muaj i shenjtë është kohë sprove dhe mundësi ndërgjegje të pastër

Zëvendësministri i Punëve të brendshme, Nazim Bushi përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar besimtarët me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit. Të nderuar besimtarë, Në prag të muajit të shenjt të Ramazanit uroj që gjithsecili nga ne të përfshihet nga një vështrim gëzimesh e mendimesh […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: