Në ora 11:00 takohen sekretarët e partive politike shqiptare në RMV

Kohanews Admin
0 0
Read Time:17 Second

Sot me fillim në ora 11:00, në Klubin e Deputetëve në Shkup do të takohen sekretarët e partive politike shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Në këtë takim do të jenë prezent sekretarët e BDI-së, BESË-së, PDSH-së, ASH-së dhe AA-së.

Pas këtij takimi do të ketë dhe deklarata për media.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Taravari nuk do të takohet me partitë shqiptare, shpëtimin e sheh tek Zoran Zaevi

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Arben Taravari ka theksuar se nuk do të marrin pjesë në takimin e thirrur në nivel të sekretarëve të partive politike. Ai në një prononcim ka konfirmuar se nuk marrin pjesë në një takim të thirrur nga Artan Grubi. Por siç shprehën […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: