Nebi Rexhepi kandidat i BDI-së për kryetar Komunë në Komunën e Vrapçishtit

vull
0 0
Read Time:17 Second

Kryetari i Degës së BDI-së në Vrapçisht z.Bajram Kadrija në bashkëpunim me nëndegët e BDI-së Vrapçisht gjithashtu në përputhshmëri me politikat e Kryetarit z.Ali Ahmeti konfirmojmë se Bashkimi Demokratik Për Integrim do të garojë në zgjedhjet lokale për kryetarë të ardhshëm të Komunës së Vrapçishtit  kandidatin , anëtarin e BDI-së z.NEBI REXHEPI .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Grubi: Konfirmuam kandidaturën e Ali Jaoskit, fitore në rrethin e parë në Pllasnicë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka vizituar sot fshatin Pregllovë të Komunës së Pllasnicës për të shënuar përfundimin e projektit të rrjetit të ri të ujësjellësit në gjatësi prej 5,5 kilometra. Në postimin e tij përmes rrjetit social Facebook, Grubi ka […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: