Nëndega e ASH-së në fshatin Poroj kalon në PDSH

vull

Para pak çastesh kryetari i nëndegës së ASH-së ka shkruar në Facebook se prej sot ai dhe disa anëtar largohet nga kjo parti dhe i bashkangjitet PDSH-së.

Postimi i plotë.

Unë, Egzon Imeri kryetar i nëndegës së Aleancës për Shqiptarët nga Poroj prej sot largohem nga kjo parti sepse jam mjaft i zhgenjyer si nga kryetar i ASH-së Zijadin Sela dhe udheheqësit tjerë të kësaj partie sepse politikat e tyre bien ndesh me interesat kombëtare dhe si të tillë dëmtojnë shqiptarët.

Prej sot unë dhe shumë anëtar tjerë të ASH-së nga nëndega Poroj kalojmë në Partinë Demokratike Shqiptare (PDSH).

I ftojë edhe të tjerët të pakënaqurit e ASH-së të rikthen në PDSH si e vetme parti që mbron interesin tonë.

Next Post

Në Tetovë do të mbahet Edicioni VII i manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon”

NJ O F T I M                                            Të nderuar veprimtarë të artit, të kulturës, të arsimit dhe të shkencës, Kemi nderin t’ju njoftojmë se Shoqata për kulturë dhe art “Tradita” – Tetovë, më 10 qershor 2020, në orën 11:00, do ta organizojë Edicionin VII të manifestimit kulturor “Lidhja […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: