Next Post

Kombëtarja e Holandës siguroi vendin e parë në Grupin C

ë raundin e dytë, Hollanda mundi Austrinë 2-0 në Amsterdam me 2: 0 dhe ka një maksimum prej gjashtë pikësh. Edhe pse Austria luajti pa pezulluar Marko Arnautovic, “tulipanët” dominuan fushën në arenën “Johan Cruyff”, filluan në mënyrë sulmuese nga minuta e parë dhe një lojë e tillë u solli […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: