Nevzat Bejta uron festën e Fitër Bajramit

Kohanews Admin
0 0
Read Time:33 Second

Të nderuar qytetarë të besimit Islam, Fitër Bajrami përmbyll një muaj të agjërimit, adhurimit, sakrificës dhe mirësisë mes njerëzve.

Uroj që këto ditë të mëshirës, faljes, mirëkuptimit, mirësisë dhe paqes, të përcillen jo vetëm me urime dhe vizita, por edhe me vepra të mira..

Në këto ditë feste, uroj që të jeni të lumtur dhe të bashkuar me të dashurit tuaj, familjarët dhe miqtë, të festoni me të mirat dhe begatitë që ua ka dhuruar Zoti 🤲

Shfrytëzoj nga rasti që nga zemra të ua
uroj Festën e Madhe të Fitër Bajramit.

Paçi gjithmonë shëndet, begati, hare dhe mirëkuptim në familjet tuaja!

Me respekt,

Nevzat BEJTA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Në Universitetin e Tetovës u organizua debat me temë: “Impakti i pandemisë në ekonomitë nacionale”

Universiteti i Tetovës, përkatësisht Fakulteti Ekonomik (më, 22 maj 2020), organizoi debat online, me temë: “Impakti i pandemisë në ekonomitë nacionale”. Pandemia i ka goditur të gjitha sferat e jetës, në plan kombëtar dhe global, por më së shumti e ka prekur ekonominë. Në këtë debat, pjesëmarrësit i shpalosën mendimet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: