Nis ndërtimi i rrugës buzë Liqenit në Strugë, Memeti: Strugën do ta bëjmë më të bukur (Foto)

vull

Makineritë e ndërtimit të NP ” Rrugët e Maqedonisë” kanë zbarkuar sot në qytetin e Strugës informon Tetovasot

Drejtori i këtij institucioni Bekim Memeti tha se ka nisur ndërtimi i rrugës buzë Liqenit atje ,një investim ky shumë i domosdoshëm në këtë vend turizmi.

Këto investime pritet që ti japin më shumë bukuri këtij qyteti të rëndësishëm turistik dhe shumë të rëndësishëm për shqiptarët.

Drejtori Memeti ka bërë një punë të shkëlqyer gjatë gjithë mandatit në shumë zona shqiptare me investime të nevojshme infrastrukturore edhepse kemi qenë në një kohë pandemie puna e kësaj ndërmarjeve nuk është ndalur madje as uikendeve në raste të caktuara.

Next Post

Loredana ndez rrjetin pas ndarjes nga Mozzik, pozon në bikini

Reperja shqiptare, Loredana, është duke shijuar pushimet për këtë sezon. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo po ndan me ndjekësit imazhe dhe video të ndryshme. Së fundi, ka postuar disa fotografi të cilat i shohim rrallë nga ajo. Bëhet fjalë për pozat në bikini dhe fiziku i saj […]

Subscribe US Now