Normalizohet trafiku në rrugën Dibër-Mavrovë

vull
0 0
Read Time:9 Second

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë njoftojnë se tashmë është normalizuar komunikacioni në rrugën Dibër-Mavrovë. Nga LAMM njoftojnë se ndalesa ishte në vendin e ashtuquajtur udhëkryqi i Vrbjanit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Osmani në Riga në takimin e Këshillit Veriatlantik të NATO-s

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, sot dhe nesër në Riga, Letoni do të marrë pjesë në takimin e rregullt të Këshillit Euroatlantik të NATO-s në nivel të Ministrave të Punëve të Jashtme. Gjatë sesioneve punuese dyditore do të shqyrtohen çështje të rëndësisë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: