Nuhi Neziri kandidat i BDl-së për Komunën e Tearcës

vull

Sonte në mbledhjen e kryesisë së degēs së BDI-së nē Komunën e Tearcës u vendos që kandidat i kēsaj partie pēr zgjedhjet lokale të jetë Nuhi Neziri.

Neziri u zgjodh kandidat me votim unanim nga anëtarët e kryesis së degës dhe kēshillat vendor të BDI-së.

Nuhi Neziri ishte si kandidat i propozuar nga nēndega e fshatit Tearcë.

Edhe kryetari aktual i Komunës së Tearcës, Isen Asani i uroi sukses Nuhi Nezirit në zgjedhjet lokale.

Next Post

Zëvendësministri Hasani për paqeruajtësit: Treguat që NATO mund të mbështetet në ushtrinë tonë

Në ceremoninë e sotme të kthimit të kontigjentit të ARM-së nga Afganistani, Zëvendësministri i mbrojtjes Bashkim Hasani ishte i pranishëm bashkë me ministren Shekerinska, presidentin Pendarovski dhe ambasadoren amerikane. Vendimi në 2002 për të shkuar në një mision në Afganistan nuk ishte i lehtë.  Por suksesi juaj, për të duruar […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: