Nuk i foli policit maqedonisht, i riu nga Haraçina thirret në polici: Unë gjuhën shqipe e kam të shenjtë! (Foto)

vull

Te dashur dashamirë ,
Para ca ditë u shpernda një video ku une jam duke i thënë një policit se e dua gjuhën time amtare , pa e ofenduar gjuhen tjetër.
Video u ba nga dikush qe s’ka qenë me mua..
Dje , policia me ka ftuar në biseda informative , ne gjitha gjasa mem ba presion !
Une ftesës nuk ju kam përgjigjur , sepse edhe ashtu ftesa u dokte sikur fallso , plus asaj une jam i Haraçinēs kurse ato ftesen ma kan sjellur per te S.P Qendër..

Ftoj të zgjedhurit e popullit që të mirren me këtë problem , sepse une gjuhën shqipe e kam të shenjtë !

Next Post

Në ditëlindjen e Ali Ahmetit Artan Grubi promovon objektin e ministrisë

Sot me fillim në ora 12:00, do të bëhet hapja e objektit të Ministrisë për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, njofton FLAKA  Në këtë ngjarje prezent do të jetë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, z. Zoran Zaev. Pas hapjes solemne, zëvendëskryeministri i parë z. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: