Nusja rreh vjehrrin dhe vjehrrën, arrestohet nga policia

vull
Pasditën e djeshme rreth orës 16:30, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria 34-vjeçaren me iniciale L.A. nga fshati Gjurgjevisht, e cila ka sulmuar fizikisht vjehrrin 64-vjeçar, vjehrrën dhe nipin.
“E njëjta është mbajt në Stacionin Policor të Gostivarit dhe kundër saj do të pasoj parashtresë adekuate”, thuhet në njoftimin e policisë.
Next Post

Shteti i Kosovës e arritura më e madhe e shqiptarëve në këtë shekull

Nga Jusuf Buxhovi –  Rrugëtimi historik i shtetit më të ri në Kontinentin e vjetër, kaloi nëpër fazat e shkëputjes (çlirimit) nga Serbia, të krijimit të shtetit paralel dhe të protektoratit ndërkombëtar. Ekzistenca e tij sot është kthyer në një formulë politike, që mban stabilitetin në rajon, ndërsa çështjes shqiptare, në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: