PDSH do të qëndroj pas Ramiz Merkos dhe BDI-së në Strugë

vull
Sot u arrit marrëveshja e bashkëpunimit mes PDSH-së dhe BDI-së për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në 31 tetor.
Programi ynë gjithëpërfshirës i bashkon të gjithë në një qëllim të vetëm: ndërtimi i një qyteti më të mirë për të gjithë.
Mbështet Agjendën e gjelbër në 31 tetor dhe bëhu pjesë e fitores së madhe edhe ti!
Rretho numrin 3!
Next Post

Ibrahimi: Mos i merrni seriozisht deklaratat e Menduh Thaçit, ai vardiset

Sekretari për media i partisë Alternativa, Zeqirija Ibrahimi, i është përgjigjur kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi, dhe pretendimeve të tij, se kjo parti do t’i bashkohet shumicës parlamentare. Ibrahimi ka deklaruar se si edhe shumë herë, Mendu Thaçi edhe kësaj radhe ia ka huqur. “Nëse është e vërtetë fakti që […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: