PDSH mbajti nje tubim madheshtor ne sheshin “SKENDERBEU” ne Shkup

vull

Lideri i partise z.Menduh Thaci pasi falemenderoje te pranishmit per pjesemarrjen masive ne kete tubim theksoi rendesine e ketyre zgjedhjeve presidenciale dhe voten per kandidatin e perbashket qeveritare me te cilen rrumbullaksohet anetaresimi ne NATO.Kryetari Thaci nenvizoi se me PDSH-ne shqiptaret do ti arrine synimet tona te perbashketa qe jane pjese e platformes tone politike.NATO, BE dhe barazia e plote e shqiptareve ne kete shtet kane qene dhe jane prioriteti yne, tha ne mes tjerave lideri i PDSH-se z.Menduh Thaci.

Next Post

UT-ja telegram ngushëllimi familjes Demiri

TELEGRAM NGUSHËLLIMI E nderuara familje Demiri, Me keqardhje të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të veprimtarit, profesorit dhe politikologut Alajdin Demiri. Përveç veprimtarisë së bujshme politike dhe atdhetare, Alajadin Demiri dha një kontribut të dalluar edhe për arsimin shqip në Tetovë dhe më gjerë. Kontributi i tij, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: