PDSH përkrahje masive edhe nga Përshefca për kandidatin e përbashkët qeveritar

vull

PDSH sonte mbajti tubim në Përshefcë ku u fol rreth situatës politike si dhe zgjedhjeve presidenciale.

Ku në këto zgjedhje PDSH mbështet kandidatin e perbashkët qeveritar Stevo Pendarovskin bashkë me BDI, Alternativën dhe RDK-në.

Në këtë tubim u drejtua edhe Menduh Thaçi ku u bëri thirje që më 21 prill të votohet kandidati përbashkët./tetova1

Next Post

Ministri Shala në mbështetje prodhuesve vendor, i quan heronj të Kosovës

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala, ka vizituar dy kompani prodhuese vendore, që janë eksportues të produkteve të tyre në tregjet e Bashkimit Evropian. Ministri Shala fillimisht ka vizituar kompaninë e ngjyrave dhe fasadave “Relux”, që kishte të punësuar mbi 30 punëtorë, dhe pjesën më të madhe të produkteve […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: