PDSH rikthehet fuqishëm, dridh edhe Kumanovën

vull

Partia Demokratike Shqiptare sonte ka mbajtur tubimin e saj ne Kumanove.

PDSH sonte ne Kumanove perkrahje e madhe per kandidatin e perbashket qeveritar Stevo Pendarovskit, sonte mbushi sallen edhe ne Kumanove, Menduh Thaçi në fjalimin e tij tha se PDSH ka punuar fort per integrimin e Maqedonise se Veriut ne NATO dhe BE.

Thaçi gjithashtu tha se mbeshtetja per Pendarovskin erdhi ngaqe edhe NATO dhe BE e perkrahin ate dhe se kjo perkrahje hap edhe me shume dyert per futjen e vendit nen flamurin e sigurte europian.

Next Post

Mukadeze Hajdari e BDI: Forumi i gruas është moshatar me subjektin amë BDI-në

Bashkimi Demokratik për Integrim dje në Shkup bëri përzgjedhjen e strukturave të reja të cilët do të udhëheqin Forumin e gruas duke filluar nga pozicioni i Kryetares, nënkryetarëve, sekretares dhe anëtarëve të tjerë të kryesisë. Kryetarja e sapozgjedhur e Forumit të Gruas pran BDI-së, Mukadeze Hajdari falënderoi për mbështetjen e […]

Subscribe US Now