Postimi emocional i dajës së 7 vjeçarit , “Ah bre nip, lajm ma të keq daja se sot kurrë s’ka marr”

vull

Ngjarja e 7 vjeҫarit kosovar i cili i privua nga jeta në Zvicër, tro.nditi tërë vendin, e për këtë rast edhe Daja i 7 vjeçarit ka bërë një postim tejet prekës në facebook.

Vogëlushi 7vjeçar humbi jetën dje si pasojë e go.ditjes me thi.kë nga një 75 vjeçare në Zvicër,.

Pak orë pas vd.ekj.es së tij, daja i 7 vjeçarit, ka shkruar fjalë prekëse dedikuar atij.

Potimi i plotë:

“Ah be nip be nip lajm ma tkeq daja se sod kurr ska mar ishalla be loqka dajes shpirti dajes allahi n lula t xhenetit tka qu”

Next Post

Deutsche Welle: Skandali që mund t’ia shkurtojë karrierën Edi Ramës

Mediat gjermane vijojnë të ndjekin me inteteres të veçatë zhvillimet në Shqipëri dhe vendimet debatueshme të Qeverisë “Rama”. Media shtetërore Deutsche Welle ka publikuar një reportazh për situatën në Shqipëri dhe konkretisht protestën e atistëve për Teatrin Kombëtar. Në shkrim thuhet se kryeministrin Rama mund ta rrëzojë skandali i Teatrit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: