Postimi i fundit i Rametulla Abduraimit, pak çaste para tragjedisë (FOTO)

vull

Some days are just extra special” (Disa ditë janë shumë të veçanta).

Ky është postim i fundit i publikuar pak çaste para aksidentit i njërit nga viktimat e aksidentit të mbrëmshëm, Rametulla Abduraimi nga fshati Debresht, i cili bashkë me 14 udhëtarë tjerë, ndërroi jetë në autobusin e Durmo Turs që u rrokullis në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Laskarcë.

(koha.mk)

Next Post

Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton publikun se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, për sigurinë publike, është e nevojshme mbyllja e përkohshme e rrugës nacionale N2 Kaçanik-Hani i Elezit, bëhet e ditur përmes një komunikate për media, njofton Koha.net. Mbyllja do të bëhet sipas këtyre datave dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: