Pritje rreth gjysmë ore në Tabanoc, Bogorodic dhe Dojran

vull

Në pikat kufitare, Tabanoc, Bogorodic dhe Dojran ka frenkuenc më të madhe të veturave, pasi koha e pritjes së për dalje nga vendi është nga 15 deri në 30 minuta. Në pikat tjera kufitare, nga ana maqedonase nuk ka ndalesa të shumta për hyrje dhe dalje.

Next Post

Josep Borrell do të zëvendësoj Federica Mogherini

Këshilli Evropian ka emëruar Ministrin e Jashtëm të Spanjës Josep Borrell si kreun e diplomacisë evropiane. Ai do të zëvendësojë Federica Mogherini si shefe për politikën e jashtme të BE-së transmeton KohaNews. Këshilli emëroi Borrell pas miratimit të Presidentit të sapozgjedhur të Komisionit Evropian Ursula von der Leyen. Zgjedhja do […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: