PUBLIKOHET VIDEO DHE AUDIO E MOMENTIT KUR BOKI 13 DHE KIÇEEC MARRIN PARA NGA ORCE KAMÇEV

vull

Media Italian, “La Verita” ka publikuar një video nga moment kur Bojan Jovanovski dhe Zoran Mileski Kiçeec, me një valigje të plotë me para dalin nga shtëpia e biznesmenit Orce Kamçev, transmeton SHENJA.
“La Verita”, mëngjesin e sotëm ka publikuar videon në të cilën shihet numërimi i parave dhe më pas dalja e atyre nga shtëpia e Kamçevit. Më pas është lëshuar edhe një pjesë e bisedës në të cilën, Boki 13 i shpjegon Orce Kamçebit se të hënën, më së voni të martën do të lirohet.

 

Next Post

Nuhiu: Për trupin e pajetë të gjetur në Orizare të Epërme të Shkupit policia mbrëmë ka ndaluar 6 persona

“Per trupin e pajete te gjetur ne Orizare te Eperme të Shkupit policia mbreme ka ndaluar 6 persona, kurse per trupat e pajete te gjetur kohe me pare ne Strumice, personi i dyshuar gjendet ne paraburgim!” – thotë Nuhiu Për më shumë ndiq linkun:

Subscribe US Now