Qeveria nuk ka diskutuar ende për orë policore, propozimi është i LSDM-së

Blerand Rexhepi

Në vigjilie të festës së Bajramit dhe Qirilit dhe Metodit po diskutohet për orën policore e cila është propozuar që të fillojë nga dita e shtunë në orën 19 deri të martën ora pesë.

Mirëpo propozimi i Komisionit për Sëmundje Infektive deri tek qeveria që gjatë vikendit të zgjatur ora policore të nis nga ora 19:00 ditën e shtunë deri në ora 05:00 ditën e martë, del të jetë një propozim i LSDM-së.

Ky propozim është përcaktuar në seancën e sotme të Komisionit për Sëmundje Infektive, për të cilin vendimi përfundimtar duhet të merret nga Qeveria.

Next Post

Produksionet e reja të Syartës në studiot gjermane dhe zviceriane

Syarta nuk eshte nje emer i panjohur ne muziken shqiptare dhe showbiz. Jeton ne Zvicer dhe eshte vetem 22 vjeçe! Identifikohet ne zhanrin e muzikes pop dhe endrra e saj e femijerise tashme eshte finalizuar, kjo ndoshta eshte edhe gjenetike, pasi i ati i kengetares pervecse muzikant eshte edhe kengetar […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: