Regjistrohet tërmet në Maqedoni

vull

Në Maqedoninë e Veriut sot është regjistruar tërmet në lartësi prej 2.2 ballë të shkallës së Rihterit.

Lëkundjet e tokës u regjistruar në ora 02:12 pas mesnatës, me epiqendër 18 kilometra në jugperëndim të Gostivar, në thellësi prej 5 kilometrave.

Next Post

iPhone 13 do të vijë me kamera diagonale (VIDEO)

Apple është duke sjellë ndryshime të dukshme në dizajnin e modeleve të iPhone 13. Në një video të publikuar nga “EverythingApplePro” shihet se iPhone 13 dhe iPhone 13 CAD do të përmbajë kamera të reja mbrapa. Këto kamera pritet të vijnë me madhësi më të madhe. Videoja e publikuar nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: