Rrefimi emocionues i Xheladinit: Vëllai im ishte në autobus, 3 ditë s’më lënë ta takoj, po kthehej nga spitali i’u operua e shoqja (VIDEO)

vull

Xheladin Fejzuallahu nga fshati Kalishtë i Gostivarit, nuk e ka parë prej tre ditësh vallanë e tij Ilaz Fejzullahu, i cili ndodhej ditën e tragjedisë në autobusin e linjës Shkup-Gostivar, shkruan Gazeta Lajm. Ilazi ndodhet i shtrirë në Spitalin “8 Shtatori” në Shkup ku po hospitalizohet, por mjekët nuk lejojnë vizita. “Vëllai im e kishte dërguar bashkëshorten e tij në spital në Shkup për operacion dhe po kthehej në Gostivar me autobusin që u rrokullis. Prej atë ditë nuk e kam parë më…”. Rrëfimin e plotë në videon më poshtë.

Video:

Next Post

Doktor Ridvan Bajrami: I dëshmuar në luftën e 2001-shit përkrahë Harun Aliut, i dëshmuar në paqe si humanist i vërtetë

Doktor Ridvan Bajrami heroi i luftës dhe heroi i tragjedisë Tragjedia e së mërkurës që preku zemrat e gjithësecilit, shpërfaqi edhe anën humane të shumë njerëzve shkruan Faktiditor.ch.Të gjithë ndihmuan me aq sa mundën.Kishte edhe protagonistë që nuk kursyen asgjë sic ishin banorët e Llaskarcës që bënë veprime të paimagjinueshme […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: