Seancë e ASHMAA për fushatën rreth zgjedhjes presidenciale

vull

Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuale sot do të mbaj takim të hapur ku në kuadër të fushatës për zgjedhjet presidenciale për vitin 2019 dhe zgjedhjeve lokale në tre komuna do të rikujtoj për rregullat të cilat kanë të bëjnë me transmetuesit për paraqitjen mediatike me fokus të veçante implementimit të pagesave për reklamim politik transmeton KohaNews.

Ky është takimi i parë i hapur i Agjencisë këtë vit dhe siç është paralajmëruar drejtori Zoran Trajcevski do ti paraqes aktivitet e realizuara të Agjencis në kuartalin e parë për vitin 2019.

Next Post

Pas 69 viteve brazilianët e kthejnë ngjyrën e vjetër në fanellat e reprezentacionit (FOTO)

Në vitin 1950 në Kampionatin Botëror në “Marakana” para 200.000 tifozëve, brazilianët e humbën këtë finale dhe vendosën të ndryshojnë ngjyrën e fanellave, transmeton KohaNews. Deri në atë kohë asnjë kampionat botëror nuk e kishin fituar dhe vetëm ndryshimi i ngjyrës ju solli tre fitore. Cila ishte ngjyra e fanellave […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: