Shi në plazh, pushuesit nuk largohen nga deti me dallgë

vull

Jo vetëm dielli dhe temperaturat e larta tërheqin njerëzit në brigjet e detit.

Edhe deti me dallgë e mot të vranët ku pikat e shiut bëjnë sfidë me notin e njerëzve që preferojnë të shijojnë plazhin ndryshe nga herët e tjera.

Ditën e sotme, në Vlorë shënohet temperatura 27 gradë.

Por, ka kryesisht vranësira, por nuk mungojnë edhe reshjet e shiut.

Next Post

Në Gostivar, diaspora bën donacion pajisje ventilim me oksigjen

Një shoqatë e diasporës nga fshatrat gostivarase Çegranë, Forinë dhe Çajlës që punojnë në Zvicër dhe për familjet e tyre blenë dhe dërguan në atdheun e tyre njëzet e nëntë mobil pajisje për të siguruar mbështetje të oksigjenit për pacientët me Kovid-19.   Kryetari i Bashkësisë Lokale të Çajlanës, Sinan […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: