Shi nga nesër, dhe borë në male

vull

Moti nesër do të jetë kryesisht i vranët me shi të herëpashershëm. Do të bjerë borë në malet në veriperëndim.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 3 deri në 8, dhe maksimale do të arrijë 8 deri në 16 gradë.

Në male do të ketë reshje të herëpashershme të borës, sidomos nesër dhe ditës së hënë.

Nga e marta, moti gradualisht do të stabilizohet dhe temperaturat do të rriten.

 

 

 

 

 

 

Next Post

Mickoski: "Non- paper" u krijua nga Zaev, Fajon dhe Picula, më tha Jansha në një bisedë

– Sot bisedova me Kryeministrin e Sllovenisë, z. Jansa sepse ne jemi miq, ai më tha diçka tjetër. Ai më tha se Tanja Fajon, Tonino Picula dhe Zoran Zaev krijuan një letër të ngjashme që po përhapet në të gjithë Evropën – tha Mickoski. Mickoski shtoi se mbase ai dokument do […]

Subscribe US Now