Shkup, babai vret të birin

vull

Një i moshuar nga lagjja Aerodrom ka vrarë të birin e tij. Nga MPB e konfirmojnë rastin, por që shtojnë se duhet të vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plot të ngjarjes.

“Dje në ora 19.32 në SPB-Shkup është raportuar se në rrugën “Metodija Shatorov Sharllo” në Shkup me pl*agë nga arma e zjarrit është gjetur 87-vjeçari B.D. dhe djali i tij 59-vjeçar V.D., të dy nga Shkupi. Mjeku i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vd*ekjen e V.D., ndërkaq B.D. është transportuar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” në Shkup”, njoftojnë nga MPB.
Next Post

Çifti kosovar bëhen prindër për herë të parë pas 20 vitesh martesë

Ëndrrat të cilat bëhen realitet në spitalin Amerikan Kosovë. Zonja Fatime Drenovci, në moshën 45 vjeçare bëhet nënë për herë të parë pas 20 vitesh martesë. Në shumë institucione të tjera shëndetesore çiftit të bashkëshortëve nuk i kanë dhënë shpresë por ekipi i mjekëve të mrekullueshem obsteter gjinekolog me në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: