Shkup: Një grua e moshuar dhe djali i saj janë gjetur të vdekur

vull

Gruaja 97 vjeçare dhe i biri i saj janë gjetur të vdekur në rrugën “Prizrenska” në Shkup.

Trupat e të vdekurve janë gjetur dje pas orës 20:00.

Vdekja është konstatuar nga Mjeku i Ndihmës së Shpejtë pa shenja dhune, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik trupat e të vdekurve janë çuar për autopsi.

Next Post

Shpëtim Hajdaraj publikon pikën e aktakuzës ndaj Thaçit dhe Selimit, lidhur me LDK-në

Shpëtim Hajdaraj, djali i veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdaraj, ka publikuar një pikë të aktakuzës ndaj ish presidentit Hashim Thaçi dhe Rexhep Selimit. Në këtë pikë përmendet edhe LDK, përcjell Bota sot. Sipas kësaj pike të publikuar në Facebook nga Hajdaraj, thuhet se në një numër rastesh, përfshirë edhe në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: