Shumi i përgjigjet “turçe” Taravarit

Blerand Rexhepi

Ish kryetari i ASH-së dega Tetovë, Altrim Mamuti pas kalimit në Lëvizjen BESA i është përgjigjur sekretarit gjeneral të ASH-së Abren TAravarit pasi ky i fundit ju përgjigjë në gjuhën maqedonase duke thënë se SHumi shkoi aty ku e ka vendin në SDSM.

Mamuti në postimin e tij të fundit thotë se tetovarët janë aty ku e kan vendin dem baba dem

“Aty ku e kam vendin, dem baba dem!

Kur tipat si ti thonin “Ane çish u bo” ne thonim hajdi bujrum këtu jena!” ka shkruar Mamuti.

Ndryshe në ASH-AAA pritet edhe dridhje tjera në disa degë dhe nëndegë.

Next Post

Bekim Maksuti i BDI-së: Aplikoni në konkurs për tu bërë pjesë e NATO-së

Zëvendës Ministri i Mbrojtjes i Maqedonisë së veriut, Bekim Maksuti, i cili vie nga rradhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, ka ftuar të rinjtë e vendit tonë që të aplikojnë për tu bërë pjesë e strukturave të NATOsë nëpërmjet të konkursit të shpallur nga aleanca. “Jemi krenarë për të gjithë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: