Skandaloze: Në vend të pacientëve në spitalin e Kërçovës shëtisin qentë nëpër dhoma (VIDEO)

vull
0 0
Read Time:13 Second

Në  rrjetet sociale është paraqitur një video ku shihet mirë një qenë se si është shtrirë në një nga dhomat e spitalit, në spitalin e Kërçovës.

“Pacienti ja është duke u kuruar Brenda. Del Filipçja dhe jep rekomandime se si duhet të mbrohemi!”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

A ka pasur kamera vëzhgimi në spitalin kovid në Tetovë? Flet koordinatori i Qendrës

Regjistrimet nga kamerat e vëzhgimit të vendosura në qendrën covid të djegur në Tetovë i janë dorëzuar Prokurorisë, tha në përgjigje të pyetjes së një gazetari koordinatori i qendrës për covid, Gezim Nuredini. Ai shtoi se kishte zjarrfikës. “Ka kamera vëzhgimi, nga ana dhe nga përpara, dhe materialet i janë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: