Sot bëni mirë t’i merrni çadrat me vete

vull

Moti sot do të jetë kryesisht me të reshura të përkohshme të shiut. Më shumë reshje pritet të ketë paradite dhe në fund të ditës në pjesën perëndimore të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 4 deri 11 gradë celsius, ndërsa gjatë ditës prej 10 deri 16 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me vranësira dhe me shi të përkohshëm ku temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 15 gradë celsius.

Next Post

Me 8 prill të vitit 1939 u hodhën në Tiranë themelet e organizatës nacionaliste “Balli Kombëtar”

Nga Blendi FEVZIU Historia e njerit prej njerezve me te rendesishem te historise sone. Djalit te Abdyl Frasherit, nipit te Naimit, firmosesit te pavaresise shqiptare dhe ministrit te Qeverise se pare te Vlores. Biografia e panjohur e themeluesit te Ballit Kombetar, qe nga vitet e para te rinise, deri ne […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: