Sot, çmimet e reja të derivateve

vull

Komisioni Rregullator i Energjisë do të njoftojë gjatë mesditës  çmimet e reja të derivateve që do të vlejnë nga mesnata, transmeton KohaNews.

Javën e kaluar çmimet mbetën të pandryshuara, d.m.th Benzina Super 98 ende po shitet për 71.50 denarë, ndërsa Benzina Super 95 – 69.50 denarë.

Çmimi i naftës mbeti 61,50 den.

Mbetet për tu parë nëse do të ketë rritje apo ulje të çmimeve të derivateve.

Mbetet për tu parë nëse nuk pret rënie të çmimeve të derivateve./KohaNews

Next Post

Sot seancë e komisionit anti-korrupsion

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KKPK) do të zhvillojë sot seancën e tij të 20-të për të shqyrtuar projektvendimet për deklarimin e të dhënave konfidenciale dhe autorizimin e një personi për të caktuar dhe ruajtur punë dhe çelësa të njejt nga kasafortat dhe dyert e sigurisë, transmeton KohaNews.   […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: