Sot motë me diell deri në 22 gradë, rreshje shiu nga nesër

vull

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë një erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Temperatura minimale do të jetë nga 0 në 5, dhe maksimale nga 17 në 22 gradë.

Në Shkup mot i ngjashëm me erë të lehtë deri mesatare në juglindje. Temperatura minimale do të ulet në 4, dhe maksimale do të arrijë 20 gradë.

Të marrtën do të ketë reshje shiu ndërka në male dëborë

Next Post

Disa nxënës të shkollave të mesme në Greqi kthehen në shkollë, por me një test negativ për Covid-19

“Me konfirmimin e një testi negativ për Covid-19, të bërë mbrëmë ose herët në mëngjes, me një maskë të detyrueshme dhe respekt për masat parandaluese, nxënësit e shkollave të mesme në Greqi nga 16 deri në 18 vjeç po kthehen në shkollë sot”. Pas testit, rezultatet raportohen në një platformë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: