Sot përballja televizive Zaev-Mickoski

vull

Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski do të kenë përballjen e parë televizive para zgjedhjeve presidenciale të 21 prillit.

Dueli televiziv midis tyre do të jetë në Televizionin Kanal 5. Nga ky television kanë theksuar se pas konsultimeve të vazhdueshme dhe komunikimeve, përballja Zaev – Mickoski do të jetë të marten më 26 mars në emisionin “Vetëm e vërteta”, duke filluar prej orës 18.30.

Next Post

Zbuloi lidhjen e djalit të Baton Haxhiut me rusët: Kërcënohet Enver Bytyçi

Kërcënohet Profesori dhe analisti Enver Bytyçi. Lajmi është publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale.Sipas asaj që shkruan Berisha, Bytyçi ka marrë mesazhe kërcënuese pas shkrimit për djalin e Baton Haxhiut, Andi Haxhiu, i cili është i punësuar në ministrinë e jashtme serbe.Në shkrimin e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: