Sulmohet fizikisht një i mitur nga Tearca

vull

Mbrëmjen e djeshme në orën 21:30, personi A.E. (67) nga Otushishti i Tetovës në SPB Tetovë ka raportuar se një ditë më herët rreth orës 22.00 në fshatin Tearcë të Tetovës nipi i tij i mitur kishte qenë i sulmuar fizikisht nga një person nga Përshevca. Sipas raportit, sulmuesi gjithashtu kishte përdorë një mjet prej druri.
Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar.Tetovasot

Next Post

Si është një kampion në shtrat? Rrëfehet Ismail Jonny Keta: Në ring më quajnë ‘The bull’

Kur përmendet emri i tij, menjëherë përpara të shfaqet një arenë ringu, vend ku ai për vite me radhë ka bërë krenarë gjithë shqiptarët në botë. Ismail Jonny Keta vjen në një intervistë mjaft të sinqertë mbi veten, familjen dhe karrierën si një kampion i vërtetë. U bënë disa vite […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: