Syrija Rashidi u zgjodh Kryetar shtabi i Aleancës në Strugë

vull

Dega e Aleancës për Shqiptarët në Strugë zgjodhi deputetin e zonës, Syrija Rashidi për Shef të Shtabit Zgjedhor për zgjedhjet lokale në Komunën e Strugës.

“Drejt fitores së 17 Tetorit, për ta rikthyer komunën në duart e qytetarëve e për ta liruar nga një grup i vogël që e kanë zaptuar atë sikur të jetë pronë personale e tyre.

Për qeverisje me ndershmëri dhe trasparencë!”, thuhet ne njoftimin e ASH – Strugë.

Next Post

Ali Ahmeti nesër prezanton 5 përbetimet e BDI për zgjedhjet lokale

Nesër, e Diel, 5 shtator 2021, me fillim në ora 12:00, në profilin zyrtar të tij në Facebook, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim z. Ali Ahmeti, do të shpalos platformën e re dhe pesë (5) përbetimet kryesore të cilave me doemos do t’i përmbahen kandidatët për kryetar të komunave.

Subscribe US Now

%d bloggers like this: