Next Post

Shqiptari i Kosovës shkakton tensione në Rusi, kundërshtarët tërbohen

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha, ka shkaktuar tensione të mëdha në takimin mes Akhmat Grozny dhe Arsenal Tula, i vlefshëm për xhiron e 6-të në elitën e futbollit të Rusisë. Në minutën e 31-të të ndeshjes një futbollist mysafir deshi të largonte topin jashtë fushës, ngase një nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: