Taravari : Dorëheqje!

vull

Kryetari i Gostivarit Arben Taravari i bëri thirrje Qeverisë të japë dorëheqjen përmes Facebook pas aksidentit të tmerrshëm të djeshëm në spitalin modular të Tetovës që u dogj për tokë.

Sipas informacioneve të fundit zyrtare, 14 persona humbën jetën nga zjarri në spitalin modular covid. Prokuroria informon se po punohet për identifikimin e të ndjerit, por po hetohet edhe nëse ka persona të tjerë të vdekur.

Next Post

MSH:  Në fatkeqësinë e mbrëmshme kanë humbur jetën gjithsej 14 persona

Kumtesë zyrtare e Ministrisë së Shëndetësisë Në Kovid Qendrën gjatë kohës së zjarrit ka pasur gjithsej 26 pacientë, 12 të tjerët janë për trajtim në Spitalin e Tetovës dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Asnjë punonjës shëndetësor nuk ka ndërruar jetë, disa kanë kaluar me lëndime të lehta. Ministria e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: