Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

TEMPERATURA DERI NË 37 GRADË CELSIUS

1 min read

Sot po mban mot me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Fryn erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi lindor dhe perëndimor.

 

Temperatura e mëngjesit lëvizë prej 9 deri në 18 gradë, ndërsa ajo ditore prej 30 deri në 37 gradë.

 

UV indeksi do të jetë 8. Në ditët në vijim do të pasojë periudhë e motit stabil dhe të ngrohtë.

 

Vranësira të rritura priten gjatë fundjavës së ardhshme