Temperatura sot deri në 43 gradë

vull

Moti sot do të jetë me diell dhe nxehtësi mbi mesataren. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 14 deri në 24, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 35 deri në 43 gradë Celsius. UV indeksi do të jetë 9.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm. Temperatura minimale do të bie në 20 , ndërsa maksimalja do të arrijë në 42 gradë Celsius.

Siç njofton Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, nën ndikimin e masës së ajrit me nxehtësi shumë të madhe nga jugu, deri më 6 gusht do të vazhdojë periudha e motit të qëndrueshëm dhe jashtëzakonisht të nxehtë me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

Next Post

Armiku i Shqiperisë ka qëne dhe do të mbetet vetem Komunizmi.

Edi Rama, një komunisti tipik, është një narcizist që i mbërthyer aq keq në identitetin e tij të rremë sa që nuk mund të tolerojë një ballafaqim me realitetin. Një antishqiptar i pa shëmbull. PS-ja, qeveria dhe politikanët socialistë, duhet ti tregojnë publikut në Shqipëri dhe gjetiu vendosmërinë e tyre […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: