Tetovë: Policia i “hyn” zjarrfikësve, gjen drogë

vull

Policia në Tetovë ka gjet drogë tek zjarrfikësit! Një person është arrestuar të martën mbrëma në Tetovë, pasi dyshohet se tregtonte narkotikë, mëson TV21! Burimet e televizionit bëjnë të ditur se policia ka bastisur mbrëmë njësinë territoriale kundër zjarrit në Tetovë, dhe se në stacion gjetën qindra gramë drogë! Policia ende nuk ka dal me konfirmim zyrtar por, TV21 mëson se i arrestuari dyshohet se shiste ose shpërndante drogë në vendin e tij të punës.

Next Post

Sekretariati për MO-në shndërrohet në ministri

Sekretariati për Zbatimin e Marrëveshjes së Ohrit së shpejti pushon së ekzistuari. Në vend të tij do të formohet Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive. Alsat ka siguruar draft versionet e propozim ndryshimeve të ligjit për Qeverinë dhe ligjit për organizimin e organeve shtetërore, të cilat pritet të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: