Thaçi: Bilalli duhet të perjashtohet nga qeveria, na ka tradhtuar

vull

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sonte ne emisionin debativ Click Plus në TV21 ka deklaruar se kandidati për kryetar të Komunës së Tetovës si dhe kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, duhet të përjashtohet nga përbërja e Qeverisë së Maqedonisë së Veriut. Thaçi tha se Bilall Kasami duhet të përjashtohet nga Qeveria, sepse ka tradhëtuar Qeverinë duke përkrahur kandidatët e opozitës.

Next Post

Filipçe garanton mbëshetjen e qeverisë për realizimin e Programit për Gostivarin që duam

Kandidati për Kryetar komune në Gostivar, z. Nevzat Bejta bashkë me Ministrin e Shëndetësisë, z. Venko Filipçe vizituan banorët e lagjes Dutllëk dhe pjesën qendrore të qytetit. Largimi i deponisë “Rusino” për kohë të shkurtër, largimi i të gjithë qenve endacak nga rrugët e qytetit në njëqindditëshin e parë, investime […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: