Thaçi e quajti “bubic” Bilall Kasamin, do të paditet në gjykatë

vull

Nga Lëvizja Besa kanë paralajmëruar padi ndaj kryetarit të PDSHsë, Menduh Thaçi, për shkak të paraqitjes ofenduese në emisionin “Clik Plus”. Mes tjerash Thaçi e ka quajtur “bubic” kryetarin e Lëvizjes Besa, Kasamin, shkruan Lajm.

Nga Lëvizja Besa kanë thënë se “nuk do të lëshohen në nivelin e Thaçit për të komentuar zyrtarisht akuzat dhe ofendimet e tij”, por se do ta padisin në gjykatë, kurse kompensimin që do ta fitojnë do ta shpërndajnë për qëllime humanitare./Lajm

Next Post

Mësonjëtoret e kopshteve për fëmijë në Çair me pamje të re sipas standardeve bashkëkohore të arsimit

Kënaqësi e madhe të shohësh se si po ndryshojnë dhe marrin pamje shumë të bukur vendet ku edukohen të vegjëlit tanë. Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu i shoqëruar nga kryetari i këshillit komunal Zahir Bekteshi dhe drejtoresha Gzime Bakiu lëshuan në përdorim mësonjëtoren e tretë të rregulluar sipas […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: