Uji i Patishka Rekës më i pastër në të gjithë Shkupin

Kohanews Admin
0 0
Read Time:51 Second

Pastërtia e ujit të pijshëm në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut dhe rrethinë gjithmonë ka qenë temë diskutimi. Një video e publikuar në rrjetet sociale ditëve të fundit ka ngritur shumë polemika në ujin e pijshëm, pikërisht në atë nga Ujësjellësi i Shkupit, i cili në videon e publikuar del më i ndoturi.

Në fakt, parashtrohet pyetja, se cili ujë i pijshëm është më i pastër? Sigurisht se kjo përgjigje ka surprizuar të gjithë, pasi mendja e secilit shkon në drejtim të fshatit Luboten, aty ku shumica e qytetarëve të Shkupit, shkojnë të furnizohen me ujë të pijshëm, duke pretenduar se ai është uji më i pastër dhe që bën mirë për shëndetin. Por në fakt, rezultatet tregojnë ndryshe. Uji më i pastër rezulton të jetë ai nga fshati Patishka Rekë.

Pas Patishka Rekës renditja vijon kështu:

Uji i Patishka Rekës: 14
Uji Rosa: 32
Uji i Lubotenit: 37
Uji Gorska: 68
Uji i Ramës (fshatit Brezë): 81
Ujësjellësi i Shkupit: 239

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Mos kishte qenë Alia, Muki dhe Zaevi do të mbillnin sallata

Miu ngjitur mbi shpatullat e një elefanti gjigand , tha se dridhej ura tek po kalonin sipër saj . Kjo i ngjan rrëfimit që edhe sot në politikë shumë kush e ka të paqartë se kush cilin e solli në pushtet.Përgjigja është e thjeshtë që në gjithë kombinatorikat e zgjedhjeve […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: